Ogłoszenia

Konkurs TOP15 Tutaj
Nowości  Tutaj
Zakup Vipa Tutaj

Manolo

Administrator
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Manolo w dniu 3 Luty

Użytkownicy przyznają Manolo punkty reputacji!

Reputacja

9 Neutral

9 obserwujących

O Manolo

 • Tytuł
  Prezes

Ostatnie wizyty

389 wyświetleń profilu
 1. Niedługo go najprawdopodobniej nie będzie, jak i sieci, ponieważ zero kontaktu z właścicielem.
 2. No nie rozumiem, czemu nie grasz z kolegami na swojej sieci, na własnych serwerach.
 3. Trochę nie rozumiem, masz swoją sieć, a składasz podanie na admina...
 4. Twoje podanie zostało ODRZUCONE. Możliwe powody to np.: -niespełnienie wymagań -niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie -brak zainteresowania ze strony gracza -brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii -wcześniejsze bany lub blokady VAC -Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. Twoje podanie zostało ODRZUCONE. Możliwe powody to np.: -niespełnienie wymagań -niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie -brak zainteresowania ze strony gracza -brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii -wcześniejsze bany lub blokady VAC -Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE. Skontaktuj się z administratorem, aby ustalić szczegóły. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. Narka

  Skoro taka jego wola, to nie ma sensu go trzymać na siłę, lepiej aby się gdzieś rozwijał, niż stał w miejscu, trzymaj się i powodzenia
 8. Regulamin serwera Only DD2 Przebywanie na serwerze jest równoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. Zasady ogólne: 1. Zabrania się używania jakichkolwiek wspomagaczy np: wh, aim itp. 2. Zakaz przeszkadzania i utrudniania gry innym graczom. 3. Nie wolno nadużywać mikrofonu, puszczać muzyki, śpiewać, gwizdać przez mikro, mikro od 16 lat / mutacja. 4. Zakaz reklamowania innych serwerów oraz stron. 5. Nie wolno podszywać się pod adminów bądź innych graczy. 6. Zakaz nadmiernego przeklinania, wyzywania graczy. 7. Zakaz spamowania na czacie. 8. Zakaz kampienia na respie TT po 1:30 minucie. 9. Zakaz podmieniania modeli broni oraz modeli CT/TT w celu ułatwienia gry. Kultura i zachowanie na serwerze: 1.Czat głosowy jest dozwolony tylko po mutacji. 2. Nie nadużywamy mikrofonu. 3. Zabronione jest nadużywanie jakichkolwiek wulgaryzmów. 4. Zabronione jest spamowanie, reklamowanie innych serwerów oraz sieci. 5. Zabronione jest obrażanie graczy na serwerze. Regulamin Admina: 1.Admin ma zakaz sprzedawania vipów i innych usług na serwerze(Może robić to tylko właściciel serwera). 2. Admin może stracić swoją posadę w razie złamania regulaminu. 3. Admin ma obowiązek szanować graczy oraz innych adminów. 4. Admin ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze. 5. Admin powinien być wzorem dla graczy. 6. Admin nie ma prawa nadużywać swoich przywilejów. 7. Każdy admin jest równy, więc gdy któryś złamie regulamin, obowiązkiem jest zgłoszenie tego do Właściciela. PRZYPOMINAM, ŻE OPRÓCZ TEGO REGULAMINU OBOWIĄZUJE RÓWNIEŻ REGULAMIN, KTÓRY JEST TU-->>> http://www.mix10.pl/index.php?/topic/135-zamknietyregulamin-serwerów-cs-16/
 9. [ZAMKNIETY]Cziter

  Temat został ZAMKNIETY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. [ZAMKNIETY]Cziter

  Nic nam demko nie da, kolejnym razem wstawiaj ip czitera.
 11. [ODBANOWANY]ssy pompatybilny

  Nie zrobił ci ss-ów, dał ci bana za wh, i jak dostaje się bana perma to plugin automatycznie robi ci tego jednego ss-a. @Pan Mafiawy to czekamy na rozpisanie demka przez Ciebie.