Julian

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

2 obserwujących

O Julian

 • Urodziny 1999.05.24

Ostatnie wizyty

32 wyświetleń profilu
 1. Nick na forum: Julian Wiek:18 Staż na Forum: byłem nawet na poprzednim czyli około 2 mieeiecy Czemu chcesz ostać moderatorem: na forum nie ma żadnego moderatora. Znajomość ortografii w skali od 1 do 10 : 10 Coś o sobie: Mam na imię Jakub pochodzę z Krakowa mam 18 lat posiadam samochód marki BMW. Od dziecka zainspirowany do tej marki. Interesuje się również pisaniem pluginów i takimi rzeczami myślę że pomogę na forum dużo.
 2. Zabawa

  Analiza
 3. Ja jestem na Tak. +Znam Cie od początku forum - wiek ale to nie przeszkadza -/+ ortografia + chcesz pomóc. Jestem na Tak.
 4. odbanowanie

  Wiedziałem że nie znasz podstaw admina. Kłamczuch. Wchodząc na serwer jeśli masz bana wyskakuje Ci że zostałeś Zbanowany sprawdź konsole i tam będziesz mieć wycinek pozdrawiam
 5. ZA co ban

  Najpierw zastosuj sie do wzzoru a potem pisz
 6. Login:Wiek:Staż na Forum:Ortografia(0-10):Czemu chcesz zostać moderatorem:Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:Czy byłeś kiedyś modem:Napisz coś o sobie :
 7. Wymagania 7 dni na forum STEAM 30H przegrane na serwerze minimun znajomosc 50 % AMX Wzór Nick Wiek Link do GT STEAM Składka Znajomosc AMX Dlaczego Ty