Ogłoszenia

Konkurs TOP15 Tutaj
Nowości  Tutaj
Zakup Vipa Tutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio wpadłem na pomysł z graczem @strzelam spacja żeby można było zmienić Only DD2 w kilka innych map. Przykłady. 
de_dust2
de_mirage

de_nuke
de_inferno

Jeżeli jesteś za tą propozycją drogi użytkowniku zostaw po sobie komentarz, niech wiedzą, ze wam też się podoba! 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas mojej gry na serwerze, słyszałem już kilkukrotnie opinie odnośnie tego, że serwer jest spoko, ale gra nonstop na mapie dd2 jest zbyt monotonna, dlatego gracze często muszą zmieniać serwer jeśli chcą pograć na innej mapie.

Więc wspólnie z Katerisem chcemy wyjść z powyższą inicjatywą, aby dodać na serwer inne mapy, np stworzenie serwera 4maps (również popularne i mające wielu zwolenników).

Osobiście chciałbym aby był mapy takie jak dd2, inferno,nuke i train, lecz myślę, żę większy popyt będzie właśnie na mirage, zamiast train, oczywiście można również zrobić ankietę z propozycjami map i głosowanie - 4 mapy z największą ilością głosów zostałyby na stałe na serwerze.  Nie ma co się zamykać jedynie na dd2. I przy wypowiedziach administracji, proszę pamiętać, że admini są dla graczy, jak i serwer jest dla graczy, nie na odwrót :)

Oczywiście, że jestem za dodaniem nowych map ( nie jak kiedyś po 20 map na serwer i głosowanie pod koniec mapy, która next [chociaż to też nie byłoby złym pomysłem]), chociaż 4 :)

Zachęcam wszystkim do wyrażania swojego zdania :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się utaj z kolegami że przydała by się zmiana mapy wtedy rozgrywka będzie  bardziej ciekawsza bo de_dust 2 powiem szczerze zaczyna się trochę  przejadać i zaczynamy się nudzić a zmiana mapy da trochę do myślenia dla gracza i każda drużyna będzie zmieniać taktykę . Serwer jest bardzo fajny ale tak jak koledzy mówią chociaż te 4 mapy na zmianę jak by były to był by naprawdę dobry pomysł mam nadzieje ze jakoś tak rozpatrzą panowie administratorzy tę opcję.

Pozdrawiam HM GracjanO.

Powodzenia chłopaki !!!!!!!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć koledzy było by lepiej gdyby dodali jednak te nowe mapy bedzie więcej ludzi i taka opcja by mi się spodobała ale załoze sie ze nie tylko mi :) #oddajegłos

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, YooBekxP | R3v0luTiON! napisał:

Jestem na NIE.

Nie po to ludzie wybierają serwer OnlyDD2 żeby grać jak na FFA.

Pozdrawiam Yoo.

Buhahahaha, masz pojęcie o czym piszesz?

Na inferno,nuke i mirage nie da się grać tak jak na dd2? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie się zgadzam z Tobą, da się grać, 1 mapa się nudzi, myśle, że te dodatkowe 3 mapy przyniosą wam sporo ludzi ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, strzelam spacja napisał:

Buhahahaha, masz pojęcie o czym piszesz?

Na inferno,nuke i mirage nie da się grać tak jak na dd2? :D

Kolego, nie chcesz mieć we mnie wroga więc hamuj. Nie powiedziałem że się nie da, ale rozszyfruj nazwę "OnlyDD2"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również na nie, specjalnie szukałem Only dd2 żeby móc grać na takim. 

Ps. Sporo ludzi odejdzie z serwera jeśli wejdą nowe mapki, myślę ze to wystarczający powód żeby być na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Slaby powrót legendy napisał:

Również na nie, specjalnie szukałem Only dd2 żeby móc grać na takim. 

Ps. Sporo ludzi odejdzie z serwera jeśli wejdą nowe mapki, myślę ze to wystarczający powód żeby być na nie. 

Dokładnie. Proszę H@ o ostateczną wypowiedz i zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na NIE ponieważ jest to serwer ONLY DD2. A jeżeli ktoś chce inne mapy to niech wejdzie na CS:GO MOD. Czy to takie ciężkie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na DD2 nie dojdą nowe mapy, ponieważ po to został zrobiony serwer 4maps, jeśli ktoś chce grać na innych mapach niż dd2, to zapraszam na serwer 4Maps, pozdrawiam Manolo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.